مطالب علمی-آموزشی در باره تربیت و آموزش کودکان - راهنمای خرید گیتار

موضوعات
Category

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2
» بازديد سال : 296
» بازديد کل : 477
» اعضا : 0
» مطالب : 22

راهنمای خرید گیتار


تاریخ انتشار پست : 1397/3/6 بازدید : 7

گیتار را از کجا خرید کنیم؟

به عنوان یک مبتدی، بهتر است از خرید از یک فروشگاه، بازارچه یا خرید از حراجی ها خودداری کنید، مگر اینکه با کسی که در خرید گیتار تجربه دارد، خریداری کنید. باید بدانید که چه چیزی باید از لحاظ آسیب یا کیفیت گیتار مورد بررسی قرار گیرد. با این گفتن، فروشگاه های اینترنتی تخصصی بهترین گزینه شماست. شما همچنین می توانید از یک شرکت معتبر به صورت آنلاین خریداری کنید.

قیمت گیتار

در حالی که برخی معتقدند که یک گیتار عالی می تواند بین ۴۵۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان هزینه داشته باشد، لیکن گیتارهای با کیفیت زیادی هستند که در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزارتومان قیمت دارند و برای شروع هم کفایت می کنند. علاوه بر این، بسیاری از گزینه های “مرتبط” وجود دارد که شامل نه تنها گیتار، بلکه لوازم جانبی ضروری مانند تونر و کیف می باشد.

گیتار الکتریک ، آکوستیک و کلاسیک

اگر چه این تصمیم می تواند بر اساس اولویت شخص باشد، ولی ما فکر می کنیم بهترین گیتار برای مبتدی گیتار آکوستیک است.گیتارهای کلاسیک گردن کشیده تری دارند که برای دانش آموزان جوان یا افراد کوچک جثه مفید است. در همین حال، گیتار الکتریکی یک آمپلی فایر که با هزینه اضافی پخش می شود طراحی شده است. گیتارهای آکوستیک ساده هستند و نیازی به لوازم جانبی اضافی ندارند و آنها را برای گیتاریست های مبتدی تهیه می کنند.

منبع

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد