مطالب علمی-آموزشی در باره تربیت و آموزش کودکان - پاسخ به چند پرسش متداول قبل از یادگیری گیتار

موضوعات
Category

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2
» بازديد سال : 296
» بازديد کل : 477
» اعضا : 0
» مطالب : 22

پاسخ به چند پرسش متداول قبل از یادگیری گیتار


تاریخ انتشار پست : 1397/3/6 بازدید : 6

۱- من خیلی پیر هستم تا یاد بگیرم

اجازه دهید صادقانه عرض کنم: هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست، این نگرانی بیش از حد رایج در میان افراد تازه کار است، چه در نوجوانان و چه در افراد ۵۰ ساله، محدودیت سنی برای یادگیری مهارت جدید وجود ندارد. مهم نیست که چه وقتی شروع به کار کنید، کار با هر وسیله یک تجربه ی ارزشمند است که باعث افزایش نظم و انضباط، خلاقیت، هماهنگی و اعتماد به نفس می شود. می توان اذعان داشت جوانان قدرت گیرایی سرع تری نسبت به افراد دیگر دارند، اما، بزرگسالان به تمرین بیشتری نیاز دارند، زیرا اغلب آنها انگیزه و توجهی را که نوازندگان جوانتر از آن ندارند، دارند، بنابراین برای شروع کار تردید نکنید!


۲- خوب، من آماده ی نواختن گیتار هستم، اولین گام چیست؟

اولین چیزی که باید انجام دهید تعیین نوع آموزش مبتنی بر سبک زندگی شماست. اگر شما به اندازه کافی انضباط دارید و می توانید خودتان یاد بگیرید، اینترنت یک منبع عالی برای تهیه ی ویدیوهای آموزشی است. یادگیری شما به طور مستقل یا با یک مربی خصوصی یا در یک گروه وابسته به موارد زیادی است، پیدا کردن آموزش درست یک گام مهم در ایجاد عادات خوب برای کار طولانی مدت است.


۳- باید گیتار الکتریکی یاد بگیرم؟

همه چیز به اولویت شخصی و نوع موسیقی مورد نظر شما بستگی دارد، گیتار الکتریک و صوتی هر دو دارای مزایای منحصر به فرد هستند. گیتار الکتریکی دارای رشته های نازک تر است و از این رو انتخاب خوبی برای مبتدیان است زیرا آنها نیاز به قدرت کم بازو دارند. نوازندگان با دست های کوچک نیز می توانند گیتار الکتریکی را به خاطر گردن باریک تر آن ترجیح دهند چرا که باعث راحتی بیشتر نوازنده می شود.


برعکس، آموزش گیتار آکوستیک، اغلب می تواند ارزان تر باشد زیرا به تجهیزات اضافی نیاز ندارد. همچنین می تواند نیاز به گیتار الکتریکی را کاهش دهد، زیرا دستان نوازنده به رشته های صوتی سنگین متصل می شوند. اگر شما بر روی یک گیتار الکتریکی تأکید می کنید، فندر برخی از تقویت کننده های مبتدی را با قیمت های گوناگونی ارائه می دهد، اکثر آنها نه تنها قابل حمل هستند، بلکه استفاده ی اسانی نیز دارند و دارای تنظیمات بسیار ساده برای تازه کارها هستند.


۴- به چه رشته ای نیاز دارم؟

شما می خواهید با رشته ای سبک تر شروع کنید، رشته های نازک تر ارتعاش کمتری ایجاد می کند و به همین علت برای مبتدیان برای کار با آنها ساده تر است.

منبع

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد